اصحاب قرآنی یاوران حضرت مهدی(عج)

سامانه تلاوت آیات وحی

سري عظيم _ كرامتی از ملامحمد باقر مجلسی (ره)


 

سري عظيم

 

************

 

بسم رب العارفین :

 

علامه محمد باقر مجلسی صاحب کتاب بسیار معروف بحارالانوار که ایشان فرزند آخوند محمد تقی مجلسی که در کرامت پدرشان همین بس که وقتی تعداد تالیفات ایشان را بر طول عمرش تقسیم کردند برای هر روز هزار سطر تالیف داشتند .

مجلسی هم از آنجا مجلسی شد که پدرش میگوید : یک شبی در خود احساس کردم که هر دعایی بکنم برآورده خواهد شد در فکر بودم که چه دعایی بکنم که صدای گریه ی محمد باقر بلند شد که در قنداق بود پس دعا کردم خدایا اگر قرار است دعایی برآورده شود این پسر را برای خودت تربیت کن...

 

حالا کرامتی از محمد باقر مجلسی (ره) :

 

   ملا محمد باقر مجلسي صاحب بحارالانوار به خط خود نوشته است . بنده خطاكار محمدباقر مجلسي فرزند محمدتقي، شبي از شبهاي جمعه درباره دعاها مطالعه مي كردم. دعايي نظرم را جلب كرد كه الفاظ آن كم بود ولي معناي زيادي داشت .  و آن دعا این بود :

   [  بسم الله الرحمن الرحیم الحمد لله من اول الدنیا الی فنائها و من الآخرﺓ الی بقائها

 الحمدلله علی کل ﻧﻌﻣﺔ استغفرالله من کل ذنب و اتوب الیه یا ارحم الراحمین!  ]

 

پس من در آن شب جمعه این دعا را خواندم .

در شب جمعه ی دیگر نیز باز در میان دعاها این دعا بیشتر از همه برایم لذیذ آمد و مشغول به خواندن آن شدم . در حین قرائت این دعا بودم که ناگهان شنیدم هاتفی (ندا دهنده ای) از سقف خانه آواز داد :

اًیّهَا العالِمُ الفاضِلُ ! همانا در شب جمعه ی گذشته که این دعا را قرائت کردی هنوز کِرام الکاتبین از نوشتن ثواب آن فارغ نشده اند که بار دیگر شروع به خواندن آن کردی . . .

پس من فهمیدم که این دعای عجیب سري عظيم است و چقدر در درگاه الهی آثار و برکات دارد .

 

( منبع : بحارالانوار ج 102 ص 35 )

 

دوستان زمان قدیم تعداد مکاشفات خیلی زیاد بود (مکاشفه یعنی چیزی مثل مورد بالایی یعنی کشف کنی ، شهود بشود یعنی در کل اسراری از غیب ببینی) .

 شخصی گفت : رسول خدا (ص) را شبی در خواب دیدم از ایشان پرسیدم آقا چرا قدیم مکاشفات زیاد بود و امروزه نیست؟ ایشان فرمودند: زیرا قدیمی تر ها فقط حلال و حرام میدانستند یعنی مکروه ها را جزء حرام و مستحبات را بیشتر جزء واجب میدانستند و مباح و مکروه و مستحب و حلال و حرام مانند شما نداشتند انسانی که هفت رنگ باشه نمیشه بهش انسان گفت به آدم هفت رنگم مسلمان نمیگن ای که شیعه ی علی هستی به هزار راه نرو و دامن شخصیتت رو لکه دار نکن لعنت به اون شخصی که بنیان وجودش تو ظاهر مسلمون باشه و در باطن یهودی . . .

 

" برگرفته از کتاب کرامات الاولیا نوشته ی علامه میرزا محمد تنکابنی "

 

 :: موضوعات مرتبط: ، ،
نویسنده : محمدعلي-ياوري
تاریخ : سه شنبه 17 آذر 1393
زمان : 22:8
چهل حدیث « قرآني »


 

چهل حدیث « قرآني »

 

 

مقـدمـه

 

 «هذا بَيانٌ لِلنّاسِ وَ هُدىً وَ مَوْعِظةٌ لِلْمُتَّقينَ»


اين (كتاب خدا و آيات قرآنى) حجّت و بيانى است براى عموم مردم و راهنما و پندى براى پرهيزگاران.
در مقدمه «چهل حديث قرآن» بجاست كه اندكى درباره قرآن سخن گفته شود، امّا دشوارترين كار، همين است كه بشر خاكى و قلمها و بيانهاى ناتوان بشرى، بخواهد در باره كلام آسمانى خداوند، سخن بگويد.

 

راستى قرآن چيست؟


حتى اگر آنچه را در آياتِ خود قرآن، درباره «كلام اللّه » مى خوانيم، برشماريم، مقاله اى مبسوط خواهد شد. تا چه رسد به دريايى موّاج از احاديث رسول خدا و اهل بيت (عليهم السلام) كه در باره قرآن و حقيقت و ابعاد گوناگون آن بيان فرموده اند. براستى كه انتخاب يك آيه و چهل حديث، از اين گنجينه ژرف و بى پايان دشوار است.
تعبيراتى كه در متن احاديث در باره وحى الهى و قرآن به كار رفته، بسيار ژرف و زيبا و دلنشين و جامع است.
آنچه در زير مى آيد، توصيفاتى است كه از متن رواياتِ قرآنى برگرفته شده است. به فرموده اولياء دين، قرآن، كلام خدا و كتاب خداست، نور درخشنده الهى و تجلّيگاه خداست، نشان دهنده راه خدا، ريسمان محكم الهى، قانون پروردگار، نسخه شفابخش و نشانه لطف خداوند به بشر است. قرآن، آيتى از عظمت و بزرگوارى خدا و معجزه جاويد اوست.
قرآن، پرچم نجاتبخش، كتاب عبرت و آموزش و بيان و تبيان است. قرآن، كتاب هدايت و ارشاد است.
كتاب بشارت و انذار، توحيد و موعظه، آگاهى و اخلاق است. نورى است بى ظلمت، هدايتى است بى گمراهى و گنجى است بى پايان.
قرآن، كتاب علم و احكام و تاريخ و تحليل تاريخى است. كتاب سياست و حكومت، شعور و تدبّر و تفكّر است.
كتاب صلح وجهاد، كتاب مبدأ و معاد، كتاب ايمان و اعتقاد است. مونس انسان در تاريكيهاى جهل و هادى انسان در بيراهه هاى زندگى است.
كتاب ميزان، قسط، عدل، حق، يقين، راه راست و صراط مستقيم است. حالات گذشتگان را براى عبرت آيندگان بازمى گويد.
به عمل كنندگان «مؤمن» و «صالح»، وعده فلاح و رستگارى و عزّت و سربلندى مى دهد. كتاب دعوت و رشد، تقوا و صلاح، حيات و خلود است.
كتاب ظاهر و باطن،
كتاب دنيا و آخرت، كتاب طبيعت و ماوراء طبيعت، غيب و شهود، خدا و مردم است.
اسوه و الگوى خصال نيك و اعمال شايسته و امر به معروف و نهى از منكر و عبرت و اعتبار است. راه به سوى بهشت را مى نمايد و از راه دوزخ باز مى دارد.
استوارترين راه و صراطى است كه خداوند به آن دعوت نموده است. كتاب دين و سنّت هاى جاودان الهى است.
كتاب اخلاق و عرفان و فقه و قانون است. كتاب فصاحت و بلاغت و حكمت و حكومت است.
كتاب «انسان» است. و راهى به سوى جبروت و ملكوت نشان مى دهد.
انيس تنهاييها و مونس وحشتهاى انسان است. آرى ... دهها عنوان ديگر مى توان برشمرد، كه هر يك گوشه اى از عظمت و عمق و تعاليم و مفاهيم اين كتاب مقدس و معجزه ماندگار حضرت رسالت را نشان مى دهد.
اميد است كه توفيق خدايى شامل شود، تا با «قرائت»، «آموزش»، «شناخت»، «فهم» و «عمل» به اين كتاب آسمانى، در مسير سعادت و كمال قرار گيريم.

 

بخش اوّل:

 

اهميت و جايـگاه قـرآن

 هدايت و قرآن

 

پيامبر اكرم صلي الله عليه و آلهفرمود: من دو چيز در ميان شما باقى گذاشتم، تا وقتى كه به آن دو چنگ زنيد هرگز گمراه نخواهيد شد: يكى قرآن، ديگرى خاندانم.

 بـرتـرى قـرآن
 

رسول خدا صلي الله عليه و آلهفرمود: بـرترى قـرآن بر سـاير سخـنها هـمانند برترى خدا بر مخـلوقات اوسـت.

 
 احتـرام قـرآن
 

رسـول اكرم صلي الله عليه و آلهفرمود: قـرآن جز خـدا بهترين و برترين چيـزهاست، كسى كه احـترام قـرآن را نـگهدارد به خدا احـترام كرده است، و كسـى كه حـرمت قـرآن را نـگه ندارد نسبت به خدا بى حرمتى كرده اسـت، احـترام به قـرآن در پيشـگاه الهى هـمانند احتـرام پـدر بر فـرزند اسـت.

 
 رمـز جاودانگى قــرآن
 

امام هشتم عليه السلام از امام كاظم عليه السلام نقل مى كند كه فرمود: مردى از امـام صادق عليه السلامپـرسيد چگونه است كه قـرآن هـر چه خـوانده و منتشـر مى شـود جز بر تازگى و طـراوتش افـزوده نمى شـود؟ امام صـادق عليه السلام فرمود: زيرا خـداوند آنرا براى زمان و مردم خـاصى قرار نـداده اسـت، بنـابراين در هر عصـرى نو، پيـش هر ملتى تا روز قيـامت تازه و شـاداب اسـت.

 رهـبرى قـرآن
 

پيامبر گرامى اسلام صلي الله عليه و آله فرمود: بر شما باد قرآن، پس آنرا رهبر و پيشواى خود قرار دهيد، زيرا آن، سخن پروردگار جهانيان است. از طرف اوست و بسوى او برمى گردد، بنابراين به متشابهات آنها هم ايمان آوريد و از ضرب المثلهاى آن پند گيريد.

 محتواى قـرآن
 

امام على عليه السلام فرمود: تـاريخ گـذشتگان و آيـندگان و بـرنامه زنـدگى شـما در قـرآن اسـت.

 شـفاى قـرآن
 

پيامبر بزرگوار صلي الله عليه و آله فرمود: بر شما باد به قرآن، چون قرآن، شفاى سودمند، و داروى پربركت است و نگهبان كسى است كه به آن چنگ مى زند، و نجاتبخش كسى است كه از آن پيروى كند.

  نـور قـرآن
 

امام حسن مجتبى عليه السلام فرمود: در اين قـرآن چراغـهاى روشـن (هـدايت) و داروى شـفابخش دلهـاست.

 
 مـيزان بـودن قــرآن
 

رسول خدا صلي الله عليه و آله فرمود: اى مردم آنچه از من براى شما نقل مى شود چنانچه هماهنگ با قرآن بود بدانيد گفتار من است و اگر مخالف با محتواى قرآن بود گفته من نيست.

 
 

بخش دوّم:

 

حاملان قرآن و مسئوليت آنان

شرافت قرآنيان

 

پيامبر اكرم صلي الله عليه و آلهفرمود: قرآنيان و شب زنده داران، بزرگواران امّت من هستند.

 حامـل قـرآن
 

پيامبر خدا صلي الله عليه و آلهفرمود: حامل و حافظ قرآن پرچمدار اسلام است، كسى كه او را احترام كند خدا را گرامى داشته است، كسى كه به او اهانت كند مورد لعن و نفرين خدا خواهد بود.

 مقـام قـرآن دانـان
 

پيامبر صلي الله عليه و آله فرمود: قرآنيان بالاترين مقام انسانى بعد از پيامبران و فرستادگان الهى را دارند، پس حقوق آنان را كم ندانيد، زيرا در پيشگاه الهى داراى منزلتى هستند.

 حاملان و آموزگاران قرآن
 

رسول خدا صلي الله عليه و آله فرمود: حاملان قرآن همان آموزگاران سخن خدا و دربركنندگان نور خدايند، كسى كه آنان را دوست بدارد، خدا را دوست داشته و كسى كه نسبت به آنان دشمنى كند با خدا دشمنى كرده است.

 
 مسئوليت قـرآن خـوان
 

رسول خدا صلي الله عليه و آله فرمود: اى جامعه قرآن خوانان! در مورد آنچه از قرآن خداوند بر دوش شما نهاده تقواى الهى را پيشه كنيد، زيرا من و شما مسئوليم، من مسئول ابلاغ رسالتم و از شما در باره آنچه از كتاب خدا و سنّت من داريد سؤال خواهد شد.

 
 قـرآن و وظائف ما
 

پيامبر اكرم صلي الله عليه و آله فرمود: قرآن و شگفتيهاى قرآن و مفاهيم آن را بياموزيد. مفاهيم قرآن همان واجبات و حدود آن است، زيرا قرآن برپنج وجه نازل شده است: حلال و حرام و محكم و متشابه و ضرب المثلها، به حلال قرآن عمل كنيد، و حرام را رها كنيد، به محكمات عمل كنيد و متشابه آن را واگذاريد و از ضرب المثلها پند گيريد.

 قرآن براى عمل
 

پيامبر خدا صلى الله عليه و آله فرمود: كسى كه قرآن را بياموزد و به آن عمل نكند و دنيا دوستى و زينت آن را بر قرآن ترجيح دهد سزاوار خشم خداوند است، و در رديف يهود و نصارى قرار خواهد داشت كه كتاب خدا را پشت سر انداختند.

 قاريان و اميران
 

امام صادق عليه السلام به نقل از پدرانش فرمود: دو گروهند كه اگر اصلاح بشوند امّت من اصلاح خواهند شد و چنانچه فاسد شوند امت را فاسد خواهند كرد: حاكمان و قاريان قرآن.

 قرائت بـدون عـمل
 

رسول خدا صلى الله عليه و آله فرمود: كسى كه قرآن بخواند و به آن عمل نكند خداوند او را روز قيامت كور محشور خواهد كرد.

 قـرائت قـرآن و گناه
 

پيامبر اكرم صلى الله عليه و آله فرمود: كسى كه قرآن بخواند و بعد حرام بخورد و بنوشد يا محبّت و زينت دنيا را بر آن برترى دهد مستوجب خشم الهى مى شود مگر اينكه توبه كند، و اگر بدون توبه بميرد، روز قيامت قرآن با او به محاجّه برمى خيزد و تا او را محكوم نكند دست برنمى دارد.

 
 

بخش سوّم:

 

 آمـوزش قــرآن

 

آمـوزش قـرآن

پيامبر اكرم صلى الله عليه و آله فرمود: بهترين شما كسى است كه قرآن آموزد و آن را آموزش دهد.

 
 ارزش آموزش قــرآن
 

امام صادق عليه السلام فرمود: اگر كسى از قرآن يك حرف بياموزد، خداوند براى او ده حسنه مى نويسد، و ده گناه از او مى بخشد، و ده درجه او را بالا مى برد، فرمود: نمى گويم، در مقابل هر آيه، بلكه در مقابل هر حرفى مانند «باء» يا «تا» يا همانند آنها.

 ثمرات يادگيرى قــرآن
 

پيامبر اكرم صلى الله عليه و آله فرمود: اگر خواستار زندگى سـعادتمندان، و مـرگ شهيدان و نجات روز محـشر، و سـايه در روز قـيامت و هـدايت در روز گـمراهى هستيد پس قـرآن بياموزيد، زيرا آن گفـته خـداى مهربان و ايمنى از شيـطان و موجب برترى و وزنه خوبـيهاى شـما است.

 فهم قرآن همراه آمـوزش
 

حضرت على عليه السلام فرمود: قـرآن را بيـاموزيد كه نيـكوترين گفـتار است، و در آن دانـا و آگاه شـويد كه بـهار دلهـاست و از نور آن شـفا بخواهيد، كه شـفا بخـش دلهـاست، آن را خـوب بخوانيد چون مفيدترين قصّـه هاسـت.

 مؤمن و آموزش قــرآن
 

امام صادق عليه السلام فرمود: شايسته است كه انسانِ مؤمن نميرد تا قرآن را بياموزد يا در حال آموزش آن باشد.

 

بخش چهارم:

 

قـرائت قـرآن

 روخوانى قـرآن

 

رسول خدا صلى الله عليه و آله فرمود: برترين عبادت امّت من روخوانى قرآن است.

 
 فضيلت قـرائت قــرآن
 

رسول خدا صلى الله عليه و آله فرمود: اى سلمان! بر تو باد خواندن قرآن، زيرا قرآن خواندن كفّاره گناهان و سپرى در مقابل آتش و بازدارنده از عذاب است.

 
 روزى پنجاه آيه
 

امـام صـادق عليه السلام فرمود: قـرآن، عـهدنامه خدا به بنـدگان اوست، پس شايسته است مســلمان در عـهدنـامـه اش بـنگرد، و روزى پنـجـاه آيـه از آن بخـواند.

 انس با قـرآن در جـوانى
 

امـام صـادق عليه السلام فرمود: مؤمـنى كه در جـوانى قـرآن بخـوانـد، قـرآن با گـوشت و خـون او مـخــلوط مـى شــود، و خــدا او را بــا ســفيـران بـزرگـوار و نيـكوكار قـرار مـى دهـد و روز قيـامت قـرآن مـدافـع اوسـت.

  رمضان بهار قـرآن
 

امام باقر عليه السلام فرمود: هـر چيـزى بـهارى دارد و بـهار قـرآن مـاه مـبارك رمـضـان اسـت.

 
 قــرآن در ماه رمضان
 

رسول خدا صلى الله عليه و آله فرمود: كسى كه در ماه مبارك رمضان يك آيه قرآن بخواند پاداش او همانند كسى است كه قرآن را در ماههاى ديگر ختم كرده است.

  خانه و قرآن
 

پيامبر خدا صلى الله عليه و آله فرمود: خانه اى كه در آن قرآن خوانده شود فرشتگان وارد آن مى شوند، و شيطانها از آن دور مى شوند، و اهل آن در آسايش قرار مى گيرند و به خير و بركت آن خانه افزوده مى شود و از بديها و آفات آن خانه كاسته مى شود. و خانه اى كه در آن قرآن نخوانند، محلّ حضور شياطين و دورى فرشتگان مى شود و بر اهلش تنگ مى شود و شرّش بسيار و خيرش اندك خواهد شد.

نورانيت خانه و قــرآن

امام صادق عليه السلام فرمود: خانه اى را كه مسلمانى در آن است و قرآن تلاوت مى كند اهل آسمان آنرا مى بينند همانگونه كه مردم دنيا ستاره نورانى را در آسمان مى بينند.

 گـوش دادن به قـرآن
 

امام صادق عليه السلام فرمود: كسى كه حرفى از كتاب خدا را بشنود بدون آن كه بخواند خداوند حسنه اى براى او مى نويسد، و گناهى را از او مى بخشد، و يك درجه او را بالا مى برد.

 آداب قرائت قـرآن

امام صادق عليه السلام فرمود: هنگامى كه به آيه اى كه ياد بهشت است رسيدى از خدا بهشت بطلب، و وقتى به آيه اى كه يادآور آتش است رسيدى از آن به خدا پناه ببر.

 آهـنگ قـرائت قـرآن
 

رسول خدا صلى الله عليه و آله فرمود: قـرآن را با صـدا و آهنگ عـربى بخوانيد.

 
 مقـام حافـظ قـرآن
 

رسول خدا صلى الله عليه و آله فرمود: تعداد درجات بهشت به تعداد آيه هاى قرآن است، هنگامى كه اهل قرآن وارد بهشت شود به او گفته مى شود قرآن بخوان و بالا برو، براى هر آيه اى درجه اى است، بنابراين بالاترين درجه از آنِ حافظان قرآن است.

  روخوانى يـا از حفـظ ؟
 

رسول خدا صلى الله عليه و آله فرمود: كسى كه از رو قرآن بخواند، خدا براى او دوهزار حسنه مى نـويسد، و كسـى كه آنـرا از حـفظ بخـواند هـزار حسنه نوشـته مى شـود.

 پاداش ختـم قـرآن
 

رسول خدا صلى الله عليه و آله فرمود: وقتـى كسى قرآن را ختم كند، در آن هنگام هزار فرشته بر او درود مى فـرستـند.

 
قرائت غلط
 

رسول خدا صلى الله عليه و آله فرمود: قـارى چنـانچه قـرآن را غلط يا اشتباه يا با لحن غير عربى بخواند فـرشته آنرا هـمانطور كه نازل شده (صحيح و كامل) مى نويـسد. 

فراموشى قرآن

 

 40  - قالَ النَّبىُ صلي الله عليه و آله: «اَلا وَ مَنْ تَعلَّمَ القُرْآنَ ثُمَّ نَسِيَهُ مُتَّعَمِّداً لَقَى اللّهَ يَوْمَ الْقيامَةِ مَغْلوُلاً يُسَلِّطُ اللّهُ عَلَيْهِ بِكُلِّ آيَةٍ نَسِيَها حَيَّةً تَكُونُ قَرينَتُهُ اِلَى النّارِ اِلاّ اَنْ يُغْفَرَ لَهُ». 

پيامبر اكرم صلى الله عليه و آله فرمود: توجّه! توجّه! كسى كه قرآن را ياد بگيرد بعد بطور عمد (به خاطر سهل انگارى) فراموش كند روز قيامت دست و پا بسته خدا را ملاقات مى كند، و خدا در مقابل هر آيه اى كه فراموش كرده مارى بر او مسلّط مى كند كه تا آتش جهنّم همراه او خواهد بود مگر اينكه آمرزيده شود.

  { صلوات+عج }

 

 :: موضوعات مرتبط: ، ،
نویسنده : محمدعلي-ياوري
تاریخ : سه شنبه 17 آذر 1393
زمان : 22:4
سامانه تلاوت آيات وحي ــ جدول شماره 1


 

سامانه تلاوت آيات وحي

اصحاب قرآني ياوران حضرت مهدي(عج) ص

ردیف

گروه 1

گروه 2

گروه 3

گروه 4

گروه 5

1

حاج محمدي

ياوري

مقتدائي

قنبري2

احمدي

2

زحمتكش°

نصراله

طباطبائي

اميني م

فلاح

3

ارجمندي

پريور

ناصري

مهربخش

اكبري

4

قائدي

نعمتي2

روحي°

جيراني°

واعظ

5

نعمتي

نعمتي2°

تقي پور

حجازي°

آقاميري

6

شهسواريان

پناهنده

الهامیان

غفاري2

بهي

7

پيرهادي

منتظري

كريمي آذر

اسفندیاری

مهجوريان

8

فرهيدزاده

سليماني

جيلان پور

علامه

مهديفر

9

حيدري

سلطانزاده

متوليان

یزدان پناه

آل ابراهيم

10

كرمي

غفاري

خليلي°

عبدالعظيمي

سرآباداني

11

كلائي

محمودكلايه

اميري

مسلم نیا

كاشاني

12

اسحاقي

قیدر

شريفيان

بيگلري

باغستاني

13

قديمي

اطهاری

زارعي

آقائي

زرگر

14

پهلواني

قنبري

خالقي

مهرابي

نيكدست

15

نكونام

ملكي

فردي پور

زارعي2

كاشانكي

16

قرهي

زهدي ع

اميني2

حسينمردي

دقيق احمدی

17

زهره وند

سخائي

فيروزبخت

كرموندي

قدياني

18

زهدي

عابدی

قرقاني

بنائي متحد

شكري

19

مداح

سیف الهي°

قره باغي

حسيني ك

اطيابي             

20

ملك زاده

شهرياري

سليماني2

ركن الدين

مرادي ك   

21

لوك زاده

ايماني پور

اسكاش

سليمي           

خاكي

22

نورانی

كرمي2

حسيني1

خيرحبيب الهي

شيرازي

23

عبدالملکی

ضرابي

اسدي

رياحي

سلامي

24

سياسر

ميرنصير

كريمي°

عبدالهي°

رحيمي

25

اميني

ميرجليلي

پارسائيان

شاهواري

انصاري

26

مرندي

حيدري°

وكيلي

غلامي

برجي

27

باقري

فتحي°

خدائيان

منصوري

حاج متوليان

28

مؤذن

خواجه دهی

دربان°

سروري

اميني ب

29

كاظمي صمدزادگان

بقاء

تقي پور2

غفارزاده

30

ياوري

نصراله

نعمتي

فرهيدزاده

نعمتي2

 

 

 

 

 :: موضوعات مرتبط: جداول هفتگي تلاوت آيات نور ، هسته مركزي، ،
نویسنده : محمدعلي-ياوري
تاریخ : دو شنبه 17 آذر 1393
زمان : 22:0
سامانه تلاوت آيات وحي ــ جدول شماره 2


سامانه تلاوت آيات وحي

اصحاب قرآني ياوران حضرت مهدي(عج)ص

 ردیف 

گروه  6 

گروه 7

گروه 8

گروه 9

گروه 10

1

رسولي

سلطاني

شادكاني

ظاهري

سليمي°

2

دهقان

غفوري

سرلک°

جبل عاملی

امن زاده           

3

مجتهدي

عنايتي

ناظمی°

جوادي

بيات°

4

جامی

فصيحي

پهلواني°

افضلي

طاهري                

5

نكوهي

ابراهيمي كيا

حجتي

تفضليان°

عسكري°

6

خوشروئي

زارع

بدري°            

ملاصالحي         

کاظمي°                

7

داورپناه

آذري

كرمي ز

ضرابي

انصاري2

8

چهاردولي

کشاورزیان

اجاق°

یحیائي            

موسي خاني2°

9

محمودي

فلاح2

سعيدي

موسي خاني°

حاج محمديان

10

آجوداني

صلواتي

آهنگر

شيرمحمدي م

كربلائي حسين

11

اجاغي

ضرابي

افشارنيا

جباري فر

دهقاني

12

اجاغي°

عليانپور

آقازاده°

موسوي2

غلامي°

13

بهرامي

روحاني

واثق

امامی°

خانزاده3°

14

بهادر°

خلجاني

فخر

فرخي

صالحيان

15

كيا                

میرجلیلی2

بهشتي

اسماعيل پور

كابلي

16

غلامي ص

شهرستاني

محمدي

سياسر°

آئينه ساز°

17

قطاعی

علائي

اسدي°

اميني3

زهدي م

18

قره داغي°

رحيم زاده

عموئي

مهري°

احمدي°

19

توكلي°

خليلي

كبيري°

سياسرپ

خانزاده2°

20

مهدوي2

حسني

قلي پور

خانزاده°

شيرازي°

21

شاكري

طالبي         

صادقي

چكاره°

مردانيان°

22

ديجور

نجفي            

نوراني

خدابنده لو

غفاري ب

23

كوچك زاده

عارف مقدم°   

اسدي2

كريمي2

خمسه

24

شيرمحمدي°

حسيني خواه

فرجاد

حسين زاده

زبرجد پ

25

ناصح

اسکندرزاده

رضائي

جلالي

مهديفر د°

26

مختاري

بزمي°

جلالي°

رهبري

جهانيان°

27

امرالهي

ماجدي

اسداله زاده

عطائي

نجفي نژاد

28

اعتماديان

قنبري3

زنديه            

پهلواني د°

سلامي2

29

پارسائيان2

برجسته

پيله فروشها

محمدزاده°

انصاري°

 30

اسدي

كلائي

ضرابي

مرندي

قره باغی

 

 

 

 

 

 :: موضوعات مرتبط: جداول هفتگي تلاوت آيات نور ، هسته مركزي، ،
نویسنده : محمدعلي-ياوري
تاریخ : دو شنبه 17 آذر 1393
زمان : 21:53
سامانه تلاوت آيات وحي ــ جدول شماره 3


سامانه تلاوت آيات وحي

اصحاب قرآني ياوران حضرت مهدي(عج) ص

 ردیف 

گروه 11

گروه 12

گروه 13

گروه 14

گروه 15

1

متوليان2

نكوهي

قياسي

سجادی

طباطبائی.د°

2

فراهاني

بزرگي

دادوندی

محمودی°           

راشدي°

3

منصوري2

زرتاش°

سماک

رفيعيان°

ارجمند

4

يزدي

زارع°

خليلي2

رئيسي°

خدابنده لو 

5

مداح2

كریمی آذر2

زكيخاني°

چگيني

منتظري2

6

صوفی راد

علي اكبرزاده

طاهري °

قره باغي د°

خيرخواه

7

ترابي

مهرابي

رضيان

نوري

داودآبادی

8

كابلي پ

مهرابي          

نكونام د°

صفار

فرجاد2

9

شكوهي°

انصاري°

اسدي د2°

هادي°

رهبري°

10

گرجي°

انصاري°

نظريان

شاکري2

برزگر

11

كيوان

کيا°

ولي الهي°

غلامي2°

اكبري2

12

علیخانی

صادقی2

اسكندري

آل علي°

بخشي زاده

13

ميرباقري

حاجي زاده

شبانكاره

نصيري°

عارف زاده

14

حسيني2

زارعی3

مظاهري             

اسدي د4°

سميع زاده

15

واحدي

رمضانپور°

حسيني1°

غلامي نژاد

حسيني4

16

لیثی°

فراهانی2

دهقاني فردوئي°

دهقاني زاده°

ملارمضاني°

17

ميرمرادي°

آقازاده فرد°

مشايخ °

نوروزخاني

مهديفر د2°

18

كرمي1°

خيري°

محمدبيگي

بابائي ص

عسکری2°

19

كرمي2°

خيري2°

پویا

رحماني°

عظيمي

20

جاويد°

خيري3°

كرمي3°

حسيني2°

راشدی2°

21

داغستانی°

ابراهيمي

كرمي 4°

سلطانپور

اويسي°

22

میر حبیبی

جليل اوغلي°

شومالي°

احمدزاده

احرابي

23

پوينده

عباس زاده°

اسدي د3°

حاجي زاده پ

فائزی نیا°

24

نصيري

قرباني°

حسيني3

زینالي

داود وندی°

25

خمسه°         

آقاسيدمحمد

برآورده°

حسينمردي2

گلوي

26

مسعوديان

اسدي د°

برآورده پ

عنابی

انتظار قائم°

27

توحيديفر°

رهي

برآورده پ

شاهواري پ

هدايت°

28

موساخاني3°

شباني

برآورده م°

شاهواري د°

مختاري د°

29

فیاض پور°

شباني°

برآورده م°

پرویزی

پورقرباني°

30

پور رمضانی

باقری°

مهرابي

بدري°

نكونام

 

 

 

 

 :: موضوعات مرتبط: جداول هفتگي تلاوت آيات نور ، هسته مركزي، ،
نویسنده : محمدعلي-ياوري
تاریخ : دو شنبه 17 آذر 1393
زمان : 21:48
سامانه تلاوت آيات وحي ــ جدول شماره 4


سامانه تلاوت آيات وحي

اصحاب قرآني ياوران حضرت مهدي(عج) ص

ردیف

گروه 16

گروه 17

گروه 18

گروه 19

گروه 20

1

طلوعي

کرمعلی

تفريشي

قاسمي

ميرمنتظري°

2

نوربخش

عباسي°

خلیل نيا

ميرزائي

معصومي

3

نمازي

مستشیری°

جوادزاده

يوسفي

رضانژاد

4

شهركي°

مرادی ص°

صمدپور

حسيني3°

ایمان ارزیلی

5

عليزاده°

شيخ حسن°

عزيزمحمدي

مهرابی د°

پهلواني ع

6

رفیعی س

افشار°

نصرالهي

قرهي°

سپاسي

7

پهلواني1°

اسلاميخواه°

افلاطونيان

بورعلي°

ميركوه خواه

8

پهلواني2°

عطار°

رفيعي

عطار2°

اصفهانيان

9

پهلواني3°

رفيعي د°

فهيميان

آقائي°

عبدالهی2

10

پهلواني4°

سالاري پور

سعادتی

پورزمان°

شعباني

11

پهلواني5°

مظلومي

انصاري3

قيصري°

شفيعي

12

كريمي3

صدرائی

نوراني2

جودي

همايون پور

13

شهدادي

نصراله د°

لايقي

حیدرخانی

رمضاني فرد

14

آمره ای

عبادی°

نمين

حقیقت°

كريمي4

15

پيكار°

فدائي

جلال زاده

رباطی°

پیرهادی پ

16

اخلاقي°

رضوي

انصاري پ

جعفری فرد

راحتی

17

مختاري2

جعفري

قليجي

رضوي2

پناهنده2°

18

حيدري2

موسوي°

داودي

ريگي

پناهنده3°

19

هشياري°

نيك خو°

نادي

جعفري1°

خانجاني°

20

پورشكري°

معماري

شجاعی°

جعفري2°

باغبان°

21

شمس

واشقاني

انصاري4

طارغي

پهلواني ح

22

داوشي پور°

پناهی°

سميعي

اكبري م°

عربيان

23

خازن

پورنداف

اسماعيلي

عرب اسدي°

سراندوه

24

اميرجان°

اسحاقي°

اربابي

رفيعي ش

محسني°

25

فلاح ك

رحيمي°

وحيدي

سيري

مهدوي3

26

ملاغلامعلي°

محمدخاني°

موسوي2°

رشيدي

نميني د°

27

تفوقي

زارعيان°

آستانه

ابراهيم نژاد

دين محمد°

28

شفيعي°

شتلي

صیفوری

باقري2

شاه حيدر

29

حجتي°

طالبي زاده°

برزگر

بابائی2°

ظاهري°

30

قديمي

ترابي

كرمي

جيلانپور

ريسماني پور

 

 

 

 

 :: موضوعات مرتبط: جداول هفتگي تلاوت آيات نور ، هسته مركزي، ،
نویسنده : محمدعلي-ياوري
تاریخ : دو شنبه 17 آذر 1393
زمان : 21:42
سامانه تلاوت آيات وحي ــ جدول شماره 5


سامانه تلاوت آيات وحي

اصحاب قرآني ياوران حضرت مهدي(عج) ص

ردیف

گروه 21

گروه 22

گروه 23

گروه 24

گروه25

1

حيدري د°

الوندي

خدابنده لو

فرنگي

کریمی ح

2

حيدري د2°

توكلي2°

عرباني

متانت

سميعي°

3

گلزاده°

نورالهي

همائی

مسعودي        

ياوري3

4

ولی°

مولائي            

پورمرتضي°

يوسفي د°

متوليان3

5

شکوهی2°

معين الاسلام°

معافي

رهني

داودي             

6

بامداد

كريم زاده

میرشریفی

سلطان طرزه°

مهدوي راد°

7

سليماني3

جنوبي

مرتضوي°

اكبري3

وطن خواه

8

موسوي3°

فقفوري

مرتضوي2°

میرزائي3

مظلومي2

9

انصاري2°

خابوري°

عموئي°

رسولي2°

هدايت پور°

10

انصاري3°

طبیب جم

زنذه دل°

متانت د°

ذاكريان

11

انصاري4°

نوروزي

نوروزي°

ترابي2

خبیر°

12

انصاري5°

نجاتي

رحماندوست°

هراتیان°

قائمي

13

احمدی2

پهلواني7

شهرستاني2

قوام

پيوندي

14

صمدي

الوندی2°

دلشاد°

فردي

رضائيان°

15

عظیمي2

قناعتيان

دستور

خسروجردي°

كرمي5°

16

ليثي2°

کوششي

بهرامي1°

حاجي زاده°

الهي دوست

17

خانزاده4°

توازیانی

بهرامي2°

شباني2°

سراندوه د°

18

غفوری2

پيرولي

بهرامي3°

صفاتي

دولتي°

19

رضائي راد

نكونام3

مفضلي°

دائي

مهدوي راد°

20

افشار

ديم كار°

نصيري2°

رضائي°

زعيم°

21

طالبی2

ليثي°

باغستاني2

رسولی3°

خانزاده6°

22

دانائي°

اميري°

گودرزي

کردبچه

نداف زاده

23

علائي نژاد°

یاوری°

سياهپوش°

قاسمي2°

محافظ°

24

طباطبائي2

ثنائی فر

کیخا

شهرکی2°

يعقوبي

25

ملكزاده°

دزفولي

طباطبائي3°

طباطبائي4°

طباطبائي5

26

احمدی3

تيجري°

کوششی2

خشكه پز

قرباني2

27

داداش نیا

خوشنويس°

مرادي1°

خانزاده5°

اينانلو

28

شرافت

حصاركي°

مرادي2°

صفري

بهشتي2

29

گل افرا

بهمني°

مرادي3°

ياوري2

مداح°

30

ليثي°

شاه حيدر

سراندوه

جوادزاده

مداح

         

 :: موضوعات مرتبط: جداول هفتگي تلاوت آيات نور ، هسته مركزي، ،
نویسنده : محمدعلي-ياوري
تاریخ : دو شنبه 17 آذر 1393
زمان : 21:30
سامانه تلاوت آيات وحي ــ جدول شماره 6


   

سامانه تلاوت آيات وحي

اصحاب قرآني ياوران حضرت مهدي(عج)

ردیف

گروه 26

گروه 27

گروه 28

گروه 29     

    گروه 30

1

دادگرنژاد

صالحیان2

متوليان4

شاه مرادی

شيخ طاهري

2

میرکی°

عظمت پناه

متوليان5

ياوري آ

اسعدی

3

نورآبادی

ايثاري نيا

رضائي2

گره گشا

معماري6

4

توتوني°

عظمت پناه2°

رفتاري

داداشپور°

میثمي

5

ترك زبان

عظمت پناه2°

شیرمحمدی2° 

مولائي2

کشاورز

6

حيدري د2°

معماري2

احمدخاني

زمانی

کاظمی2

7

زبرجد

معماري3

مهربخش2

شریفیان2

قدرت آبادي

8

زنديه2

معماري3

نباتي

ناطقي

احمدیان

9

جعفري3°

معماري3

اميرحصاري°

ياوري2° 

موسوي6°

10

نعيم آبادي

معماري4

انصاري5

ملكي2

سرآباداني2

11

حسيني5

پيرولي پ

خليلي2°

لطفی°

شادفر

12

امیرجان

ياوري2

خليلي3° 

جعفری5

جعفري6°

13

قوام°

معماري5°

انيسي° 

رضائي3

دستخوش

14

کارگر

معماري5°

عرب عامری° 

اسحاقی2

فتحی°

15

عرب زاده°

عبدوس

متوليان6°

شعباني2

آقامیرزا

16

كريمي°

عبدوس°

افشار2° 

عبدوس2

مؤمنی

17

مطهر

فرهادمنش°

ياوري4

سلطاني°

ملاشاهی

18

مهدوي°

زارعي د°

جعفري4

ميرسعيد°

ملاشاهی2

19

مسعودی پ

اسفندياري°

پهلواني7

قنبري4

پيله فروش

20

اسداله زاده د°

اسفندياري2°

كريمي5

زارعي4°

قنبري5

21

قوام2°

پهلوان 

سرورطاهري° 

زينالپور°

 آقازاده°

22

حدادی°

پهلوان2°

فاميلي

ولی نژاد°

پهلواني8

23

ريگي2

پهلوان2°

موسوي4°

تقي نژاد°

موسوی2

24

غلامعلي°

پهلوان2°

بياني

اكبري4

كرمی3

25

موسي پور

ابراهيمي°

جمالي 

ارباب زاده

مقصودلو

26

نعيمي°

باغبان2°

كشاورزيان°

شعباني3

متولیان7

27

نعيمي2°

بيدگلي زاده°

ابراهيم نژاد پ

ظريف°

نوبخت°

28

بیک محمدی

رهبری2°

واقعیان

لوك زاده2

سنگانیان

29

ارشدي°

آقاسي°

موسوی5°

ندافي°

سعیدی°

30

نكوهی

جلیل اوغلی° 

اينانلو 

انصاري°

کلائی°

ــ

 

 

 

 

 :: موضوعات مرتبط: جداول هفتگي تلاوت آيات نور ، هسته مركزي، ،
نویسنده : محمدعلي-ياوري
تاریخ : دو شنبه 17 آذر 1393
زمان : 20:51
سامانه تلاوت آيات وحي ــ جدول شماره 7


سامانه تلاوت آيات وحي

اصحاب قرآني ياوران حضرت مهدي(عج)

ردیف

گروه 31

گروه 32

گروه 33  

گروه 34

گروه 35

1

هاشمی

عبداله زاده

آقازاده°

حدادپور           

تاجیک           

2

کیانی°

عشایری°

کارخانه°

جلائی

محمدزاده2

3

تاج

عظمت پناه3°

امانی

سلیمی2°

محمدزاده2

4

بهلول°

عظمت پناه3°

رضانژاد2

عبدی3°

سرآبادانی4

5

دربان2°

کاظم زاده

شیخ سفلی

سمیعیان°

وثوقی

6

حسینی4°

دولتی2°

آقازاده°

فتاح

توانا

7

توحیدی

رهبری3°

مرادی4

فتاح2

میرکمالی

8

عجبی°

بهارلو

رضامند°

سالاریانزاده°

نورانی پ

9

عرب

ظهیری

قاسمی3°

سالاریانزاده2°

زراعتی

10

نجفی2

سیاسر2

کشاورزی

سالاریانزاده3°

جاودانی

11

دلیری

جهانتیغی°

کاویانی°

سعیدی منش

فیض الله زاده°

12

عسگری3°

جهانشاهی°

جهانشاهی2°

حبیبی

رحیمی

13

سلیمانی4

اسماعیلی2

روزگاری

کوتاهی°

دهقانمرد°

14

حسن زاده°

اسکندری°

سعادتی°

نجفی3

 علیزاده2

15

حسن زاده2°

داداشپور°

صمدزادگان

رضائی2°

شریفیان°

16

اسدی3

حسینی6

فیضی

باباپور°

حسینمردی3

17

فراستي

منبر رو

دوستی

ایثاری نیا2

نجاتی2

18

هاشمي2°

گل محمدی

 حاجی زاده2°

بردبار

هاشمی نژاد

19

شریفی

سیاسر2°

رضامند

عضانی°

خسروی°

20

یاوری نسب

سیاسر3°

 رزاقی

عضانی°

طباطبائی6°

21

آجرلو

ترکی

حسن پور°

عضانی°

احسنی

22

محمودخانی°

سرآبادانی3

قدمی

حسن پور2°

مظاهری2

23

 رضائی4

سعیدنژاد

زارع2°

تشکری°

رهبری4°

24

شهیدی

شیخ سفلی°

محمودی2

تشکری2°

پوررمضانی

25

اربابی°

صفرنژاد°

ملک°

 آشنایی°

فهیمیان

26

سرمدنیا

یگانه

آسایش پور°

یاوری5

بیات پور

27

شهیدی2°

صفرنژاد2°

ربیع°

نامداری°

لرک م°

   28

ظاهری د°

شهیدی3

ربیع2°

نامداری2°

غفاری3

29

نعیمی3

خوشبین

ربیع3°

یاوری6

رهبری5°

30

سراندوه

آقائی

جوادزاده

 قائدی

کاظمی

 

 

 

 

 :: موضوعات مرتبط: جداول هفتگي تلاوت آيات نور ، هسته مركزي، ،
نویسنده : محمدعلي-ياوري
تاریخ : یک شنبه 17 آذر 1393
زمان : 20:48
سامانه تلاوت آيات وحي ــ جدول شماره 8


سامانه تلاوت آيات وحي

اصحاب قرآني ياوران حضرت مهدي(عج)

ردیف

گروه 36

گروه 37

گروه 38

گروه 39

گروه 40

1

مهردوست    

ثنائی°        

فخاری زاده

لرک

احمدی6   

2

کشاورز° 

آقائی2°  

حسینی ک2

برزگر2

طباطبائی راد°  

3

یوسفی°

آقائی2°

شفقه°

چوپانیان°

تقی زاده°

4

کریمی2°

نوری2

یزدی2

بحرینی

علیمردانیان°

5

پهلوانی10°

مرادی5°

رضوی°

یاوری7°

تهرانی

6

حسینی5°

شهیدی4

نمایندگی

علیجانی

تهرانی       

7

اصغری°

بنائی°     

استادی°

رسولی4

تهرانی

8

فرج زاده

اسلامی°      

رضانژاد3

محمدزاده3 لکزایی°

9

پیله فروشها2

عظیمی3

عراقی

طباطبائی راد

دیدار°

10

احمدی آ

زارعی5°

مهدوی3

مولائی5

عبدالهی3°

11

احمدی2°

آل علی

پرنیان

احمدی5

یزدی°

12

احمدی3°

تبریزیان

محمودی

فلاحیان

صدیقی°

13

احمدی4°

خزایی°

اسحاقی2°

اسمعیل خانلو

قاضی°

14

هرندی

خزایی2°

زاهدی وفا°

احمدی6° رزازیان

15

غلامی2

خزایی3°

کلائی°

احمدی5

زارع3°

16

ابراهبمی2

مزرعی°

اخوان

امیراحمدی°

صبوری زاده°

17

رحیمی3

پهلوان3°

فاضلی

امیراحمدی2°

سعادتی°

18

کرمی4

پهلوان3°

امیرشقاقی°

پاک

ارجمند اقدم°

19

رنجبر°

پهلوان3°

طهماسبی

علیپور

ارجمند اقدم2°

20

والی°

شفیعی2

جبلی

نصیری3°

آقابیگی

21

امیرجان2°

شایگان°

اسلمی°

عموئی2°

رضائی3°

22

شریفی2

سید

مولائی4

قاسمی4°

حیدری2°

23

احمدی5°

جعفرطیاری°

امیری2°

بنار

باقری4

24

حیدری د3°

گرامی°

گرامی2°

شیخ سفلی2°

عبدی4°

25

حسینی6°

لرمحمدی°

سید°

حجتی2

مطهری نژاد°

26

باقری3

حاج قاسمی

جامعی°

مشهدی

مطهری نژاد°

27

امیرجان3°

حیدری د4°

جامعی2°

حسینی7

مطهری نژاد°

28

ملکی°

عسکری4

حسینی

عظیمی4

پهلوانی11°

29

یادگاری°

احمدی4

عباسی2°

رهبری6°

انگارنویس°

30

باقری پ

خسروی°

مختاری

حیدری

 عضانی°

 

 

 

 

 :: موضوعات مرتبط: جداول هفتگي تلاوت آيات نور ، هسته مركزي، ،
نویسنده : محمدعلي-ياوري
تاریخ : یک شنبه 17 آذر 1393
زمان : 20:40
حلقه قرآني منطقه غرب تهران ــ جدول شماره 9


سامانه تلاوت آيات وحي

اصحاب قرآني ياوران حضرت مهدي(عج)  ص

حلقه قرآني منطقه غرب تهران

ردیف

گروه 1

گروه 2

گروه 3

1

 فیروز  خدابنده لو

 زندی°

 رحمانی°

2

 حسین  صفایی

 شهناز  علی آبادی°

 لطف الله  سعیدی

3

 سیدمهدی کلاته رحمانی

 محسن  روشندل

 حسنی°

4

 رضا  زهدی

 محمدوحید  قلفی

 فاخری°

5

 شرافتی

 ارج°

 سلمانی°

6

 محمدصادق  میرزایی

 محمود  سلمانی

 محمدحسن  قاسمی

7

 عبد الرضا  قاسمی

 باقرزاده°

 زهرا احمدیان°

8

 صالح  خدابنده لو

 جمشید  مقیمی

 محمدعلی  قاسمی

9

 علی اصغر  میرزایی

 افشار°

 امیرمهدی  قاسمی

10

 عقیله شهرستانی°

 احمدی°

 فاطمه  قاسمی°

11

 معصومه  حقانی°

 کریمی فر°

 فاطمه  طباطبائی°

12

 ارجمند°

 زندی°

  موسوی زاده° ؟

13

 ریحانه  خدابنده لو°

 رسولی°

 ایزدیان°

14

 عبدالرضا  سبحانی

 عباس نژاد°

 سارا احمدیان°

15

 سید حمید  کلانتری

سید موسوی°

 کاظم  صفایی

16

 ابوالقاسم  بزرگی

 آسیابچی°

 حمید  عبداللهی

17

 سیدمجتبی  حجازی

 نوری°

 حامد  اسحق حسینی

18

 محمدحسین  زهدی

 تک روستا

 مریم  دانش°

19

 مجید  زارعی

 حاج آقاي حسینی

 تبرّایی°

20

 نوروزی

 سیدهادی حسینی

 صفایی°

21

 محمدعلی  زمانی

موسوی°

 عباس  ولایتی

22

 احمدرضا پیش بین

  زندیه°

 بهزادی°

23

 عباسعلی  میرجانی

 لیلا قاسمی°

 سینا  حسنعلیزاده

24

 اوحدی

 علی  لدنی

 احمد صفایی

25

 نصیری

 تقی زاده°

 امیرمحمد  اوحدی

26

 صادق  احمدیان

  علی  شهرستانی ؟

 مهدی  شريف

27

 هدایت نژاد

 الهامی تبار

 ميرفخري°

28

 محمدرضا  سلیمانی

 روحانی° 

 طباطبائي°

29

 حسین  شهرستانی

 محمدحسین  رفیعی

 سيدحسين امامي رضوي

30

 ياوري

 شهرستانی

 زهدي:: موضوعات مرتبط: جداول حلقه قرآني منطقه غرب تهران ، ،
نویسنده : محمدعلي-ياوري
تاریخ : دو شنبه 17 آذر 1393
زمان : 11:13
حلقه قرآني منطقه شرق تهران ــ جدول شماره 10


سامانه تلاوت آيات وحي

اصحاب قرآني ياوران حضرت مهدي(عج)  ص

حلقه قرآني منطقه شرق تهران

ردیف

گروه 1

گروه 2

گروه 3

1

حاج علی یاوری

 مجتبی یاوری

 علی اصغر یاوری

2

حاج علی یاوری

 مجتبی یاوری

 علی اصغر یاوری

3

حاج علی یاوری

مجتبی یاوری

 علی اصغر یاوری

4

حاج علی یاوری

مجتبی یاوری

 علی اصغر یاوری

5

 محسن یاوری

مجتبی یاوری

حمید نیکبخت

6

 حاج عباس حقیقت

حاج داود حقیقت

داود حقیقت(صدیقه)

7

 حاج عباس حقیقت

حاج داود حقیقت

داود حقیقت(صدیقه)

8

 حاج عباس حقیقت

حاج داود حقيقت

داود حقیقت(صدیقه)

9

 حاج عباس حقیقت

حاج داود حقیقت

داود حقیقت(صدیقه)

10

علي ياوري (ورامين)

مرتضی یاوری

علی اصغر فیضی

11

علي ياوري (ورامين)

مرتضی یاوری

علی اصغر فیضی

12

علي ياوري (ورامين)

مرتضی یاوری

علی اصغر فیضی

13

علي ياوري (ورامين)

مرتضی یاوری

علی قزلسفلی

14

جواد یاوری

سعید حقیقت

حسین عظامی

15

جواد یاوری

سعید حقیقت

حسین عظامی

16

جواد یاوری

سعید حقیقت

حیدر یاوری سیف الله

17

 صفر یاوری

اسماعيل نيكبخت

محمد ابراهیم فیاضی

18

 صفر یاوری

اسماعیل نیکبخت

محمدابراهيم فياضي

19

محمد حقيقت

وحید حقیقت

فضل الله حقیقت

20

محمد حقيقت

وحید حقیقت

فضل الله حقيقت

21

حشمت الله ياوري

حاج قربانعلی یاوری

امير ياوري

22

حشمت الله ياوري

حاج قربانعلی یاوری

امير ياوري

23

حاج فضل الله قدرت

شمس الله قدرت

رسول نیکبخت

24

حاج فضل الله قدرت

شمس الله قدرت

رسول نیکبخت

25

تقی متانت

حیدر یاوری

حمید ولی الهی

26

تقی متانت

حیدر یاوری

حمید فیضی

27

اسماعیل فصاحت

فریدون فصاحت

هادي نيكبخت

28

تقی متانت (مدینه)

تقی متانت(زهرا)

علي ياوري (قدمعلي)

29

مصطفی فیاضی

احمد فیاضی

ابوالفضل فیاضی

30

محمدعلی یاوری

سعيد فيضي

محسن فیضی

 


:: موضوعات مرتبط: جداول حلقه قرآني منطقه شرق تهران ، ،
نویسنده : محمدعلي-ياوري
تاریخ : دو شنبه 17 آذر 1393
زمان : 11:8
حلقه قرآني منطقه شرق تهران ــ جدول شماره 11


 

 

 

سامانه تلاوت آيات وحي

اصحاب قرآني ياوران حضرت مهدي(عج)  ص

حلقه قرآني منطقه شرق تهران

ردیف

گروه 1

گروه 2

گروه 3

1

حاج حسین نیکبخت

عليرضا فيضي

 

2

حاج حسین نیکبخت

عليرضا فيضي

 

3

حاج  حسین نیکبخت

عليرضا فيضي

 

4

سعيد نيكبخت

عليرضا فيضي

 

5

سعيد نيكبخت

عليرضا فيضي

 

6

 حسین فیضی

عليرضا فيضي

 

7

 حسین فیضی

عليرضا فيضي

 

8

حسین فیضی

عليرضا فيضي

 

9

حسین فیضی

عليرضا فيضي

 

10

 محسن شیرزادی

مهرزاد کشفی

 

11

 محسن شیرزادی

مهرزاد کشفی

 

12

 خانم جامده

مهرزاد کشفی

 

13

حاج علی شیرزادی

مجید توکلی

 

14

علی یاوری

مجید توکلی

 

15

علی یاوری

حامد کلهر

 

16

علی یاوری

حامد کلهر

 

17

اسدالله نيكبخت

حامد کلهر

 

18

اسدالله نيكبخت

ابوذر فيضي

 

19

حمید حقیقت

ابوذر فيضي

 

20

حمید حقیقت

علی فروزیده

 

21

 فضل الله فیضی

علی فروزیده

 

22

 فضل الله فیضی

علی فروزیده

 

23

مجتبی سروریان

حمید کلهر

 

24

مجتبی سروریان

حمید کلهر

 

25

سعید حقیقت

زهرا امیری

 

26

مرتضي حقيقت

زهرا امیری

 

27

حمید یاوری

فاطمه رادان

 

28

حسن ياوري (قدمعلي)

فاطمه رادان

 

29

روح الله فروغی

عباسعلی فیضی

 

30

فضل الله فیضی

عباسعلی فیضی

 


:: موضوعات مرتبط: جداول حلقه قرآني منطقه شرق تهران ، ،
نویسنده : محمدعلي-ياوري
تاریخ : دو شنبه 17 آذر 1393
زمان : 11:3
حلقه قرآني منطقه شمال تهران ــ جدول شماره 12


سامانه تلاوت آيات وحي

اصحاب قرآني ياوران حضرت مهدي (عج)ص

حلقه قرآني منطقه شمال تهران

ردیف

گروه 1

گروه 2

گروه 3

1

متوليان2

هاشمی

 

2

متوليان5

کیاني°

 

3

رضائي 2

تاج

سماک

4

متوليان3

بهلول°

 

5

معافي

دربان2°

 

6

دولتي°

حسینی4°

 

7

وطن خواه

توحیدی

 

8

مظلومي2

عجبی°

 

9

هدايت پور

عرب

 

10

ذاكريان

نجفي2

 

11

خبیر°

دلیری

 

12

قائمي

آهنگری°

 

13

پيوندي

سلیمانی4

 

14

رضائيان°

حسن زاده°

 

15

كرمي5°

حسن زاده2°

 

16

الهي دوست

سلیمانی5

 

17

مختاري2

فراستی

 

18

مهدوي°

هاشمی2°

 

19

دائي

پارسا

 

20

رضائي°

یاوری نسب

 

21

رسولی3°

آجرلو

 

22

فامیلی

محمودخانی°

 

23

علائي نژاد°

رضائي4

 

24

يعقوبي

شهیدي

 

25

وحيدي

هنجنی

 

26

موسوی3°

یگانه

متولیان7

27

اينانلو

شهیدي2°

 

28

اينانلو°

ظاهری د°

 

29

اميني4

نعیمی4

واقعیان

30

ياوري

سراندوه

 


:: موضوعات مرتبط: جداول حلقه قرآني منطقه شمال تهران ، ،
نویسنده : محمدعلي-ياوري
تاریخ : یک شنبه 17 آذر 1393
زمان : 11:1
حلقه قرآنی مسجد جامع گلشهر ــ جدول شماره 13


سامانه تلاوت آيات وحي

  اصحاب قرآني ياوران حضرت مهدي(عج)ص

حلقه قرآني مسجد جامع گلشهر

ردیف

گروه 1

گروه 2

گروه 3

1

 محمدعلی      فیاضی

 احمد رضا           یاوری  

2

 قدیر               یاوری

 ذبیح الله             یاوری

 

3

 هادی             فصاحت

 محمد                فیضی  

4

 محسن           حقیقت

 محمدحسین      فصاحت

 

5

 مجتبی           نجفی

 حسین             یاوری

 

6

 هاشم            فیاضی

 محمدابراهیم      فیاضی

 

7

 رحمت الله       یاوری

 سیف الله          نیکبخت

 

8

 محمدعلی      یاوری

 عباس              حقیقت

 

9

 حسینعلی      یاوری

 حسین             یاوری2

 

10

 زهرا               فیضی

 زهره                حقیقت

 

11

 علی زضا         جنت

 زهرا                 حقیقت

 

12

 مریم              یاوری

 حمیدرضا          یاوری

 

13

 نقی              حقیقت

 سیدعلی         موسوی     

 

14

 ولی الله          فیاضی

 روح الله            نیکبخت

 

15

میرزامحمد       نیکبخت

 محسن            فصاحت

 

16

 محمود            فیضی

 محمد              قنبری

 

17

 میثم              فیضی

 میثم               دلاور

 

18

 ابوالفضل         جنت 

 مریم               حقیقت

 

19

محمدباقر         فیاضی

 طیبه               حقیقت

 

20

 نعمت الله       حقیقت

 سمیرا             حقیقت

 

21

 علی اصغر      توکلی

 محسن            فیاضی

 

22

 رضا               یاوری

 مهدی              یاوری

 

23

 ابوالقاسم      یاوری

 معصومه           یاوری  

24

 محمدصادق    حقیقت

 رضا                حقیقت

 

25

مهدی             فیاضی

 طیبه2             حقیقت

 

26

 عبدالله           یاوری

 علی اصغر        حقیقت

 

27

 حسن            یاوری

 فرشته             یاوری

 

28

 مهدی            فصاحت

 حسین            فیاضی

 

29

 محمدباقر       یاوری

 سید احمد       اطیابی

 

30

 شمس الله     حقیقت

 علی              مصاحب

 


:: موضوعات مرتبط: جداول حلقه قرآني مسجد جامع گلشهر ، ،
نویسنده : محمدعلي-ياوري
تاریخ : دو شنبه 17 آذر 1393
زمان : 11:0


.:: This Template By : Theme-Designer.Com ::.